Mutfak Dolabı Montajı

Mutfak Dolabı Montajı

Mutfak Dolapların Proje Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Öncelikle uzman ekibimiz ile sizi ziyaret edip yerinizin ölçüsünü belirliyoruz.
Daha sonra ölçünüze ve varsa özel isteklerinize göre proje fiyatını belirliyoruz.
Fiyat konusunda anlaşmamız halinde net ölçünüzü belirlemek için uzman ekibimiz ile tekrar sizi ziyaret ediyoruz.
Yerinizin 3D tasarımını yapıp size gönderiyoruz.
Tasarımı onaylamanız halinde mutfağınız üretime giriyor.
Mutfak üretildikten sonra uzman ekibimizle tekrar gelip mutfağınızın montajını yapıyoruz.
İhtiyacınız var ve beğendiğiniz modüler bir mutfak dolabını aldınız. Ve aklınızda ”Mutfak dolabı montajını nasıl yapmalıyım?” diye bir soru var. Aşağıda yüzeysel anlatmaya çalıştığımız yolu deneyip kendiniz yapabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Montajında Duyacağınız Malzemeler
Mutfak dolabınız modüler olsa da montaj için ihtiyacınız olan malzemeler aşağıdaki gibidir. Mutfak dolabı montajı malzemeleri:

Matkap (Şarjlı veya kablolu)
Denge terazisi
Kurşun kalem
Metre
Vida (Duvara monte için 6×60; birbirine bağlamak için 3×50 önerilir.)
Çekiç
Bu araç ve gereçler mutfak dolabı montajı için yeterli olacaktır.
Mobilya Montaj Servisi ve Ustası mı Arıyorsunuz?
Mobilya satın aldınız ve bir türlü kuramıyorsunuz. Arayıp ulaşamıyorsunuz, ulaştınız günler sonra gelecekler. Geldiler mobilyadan daha pahalıya. Uzayıp giden durum ve hallerde kalmayıp Mobilya Montaj Ustası veya Servisi’ni aramanız yeterlidir.

Bir şeyi bilmek ayrı, bildiğini uygulayabilmek ayrı şeydir. Uygulamaya konmuş bilgi ustalık ile ortaya çıkar. Mobilya Ustası Arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Montajı nasıl yapılır? Yatak odası, oturma odası, gardrop, mutfak mobilyalarınızın nakliye ve montaj işlerini yapıyoruz.

Tüm marka ürünlerin montajını İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştiriyoruz. En iyi fiyat garantisi ve taşıma, nakliye hizmetleri için bizi arayın.

Mobilya Montajı Nasıl Yapılır?
Salon, Oturma Odası; Televizyon Sehpası, Standı, Sehpa, Zigon, Raf, Kütüphane, Tekli Koltuk, Berjer Koltuk, Set, Takım, İkili, Üçlü Koltuk montajlarını bizimle çözebilirsiniz.

Yatak Odası; Dolap, Gardrop, Yatak, Baza, Yatak Başı, Puf, Şifonyer, Komidin, Yatak Odası Takımı, Mutfak Ürünleri; Masa, Sandalye, Tabure, Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı kurulum ve montajını en iyi şekilde uygun ücret ve fiyatlarla yapıyoruz.

Ofis Mobilyaları; Çalışma Masası, Kitaplık, Raf, Koltuk, Sandalye, Bilgisayar Masası, Dolap, Sehpa, Askılık, Set, Takımlarının nakliye ve montaj işleri için bizi arayın.

montaj-servisi-mobilyalar
montaj-servisim010101
Montaj Ustası
Montaj ustası olarak İstanbul’un her yerine servis veriyoruz. Mağazadan almış olduğunuz mobilya ve diğer montaja gerek olan ürünlerinizde kendinizi yormadan bizi arayabilirsiniz. İkea montaj ustası için bizi arayın.

Aldığınız gardrop, dolap, mutfak, yatak odası mobilyaları, modüler diğer ürünlerin montajında Montaj Servisim yardımcı olur. Mobilya montaj servisi, mobilya montaj ücreti aramalarında sizin yanınızda olur.

(0) Yorum

Yorum Yap

 / Alçı İşleri
 / Alçıpan Asma Tavan
 / Boya Badana Uygulamaları
 / Boya ve Badana Dekorasyon
 / LAMİNAT PARKE DÖŞEME USTASI
 / İSTANBUL İNŞAAT DUVAR USTASI
 / Duşakabin Montajı
 / Çatı Ustası - Çatı İşleri
 / Dekorasyon ve Tadilat İşleri
 / Sıva Uygulaması
 / PİMAPEN KAPI PENCERE MONTAJ VE TAMİR
 / Mutfak Dolabı Montajı